Využití dvouplášťové hranaté nádrže na dešťovou vodu se doporučuje v místech s výskytem spodní vody. Retenční nádrž je opatřena druhým pláštěm, který je vyroben ze 100% vodotěsného materiálu. Instalace dvouplášťové retenční nádrže na dešťovou vodu spočívá v položení na betonovou desku o síle 10 – 20 cm, následně se meziplášť retenční nádrže doporučuje vylít betonem. Obsypání nádrže na dešťovou vodu zeminou se doporučuje ve stejném poměru plnění vody.

Číst více

32 900  bez DPH

Popis

Tato 100% vodotěsná nádrž na dešťovou vodu dvouplášťová / retenční nádrž dvouplášťová se doporučuje do míst s výskytem spodní vody nebo jílovité půdy (která je těžší). Nádrž na dešťovou vodu dvouplášťová je vyrobena ze dvou 100% vodotěsných plášťů. Tudíž na rozdíl třeba od betonových nádrží, které začnou časem propouštět svůj obsah, je nádrž plastová dvouplášťová skvělým řešením do záplavových oblastí nebo kde je větší výskyt spodní vody.

Nádrž se usadí na tzv. živý beton na 10 – 20 cm tlustou železobetonovou desku. Po usazení začneme obsypávat zeminou při současném plnění vody vnitřku nádrže. Meziplášť nádrže na dešťovou vodu poté vyplníme betonem. Nádrž na dešťovou vodu je pochozí, její použití se nedoporučuje při případném větším statickém zatížení (přejezd aut,…). Funkce nádrže na dešťovou vodu je tedy zachycení dešťové vody a její následné využití např. k zálevu vegetace, použití vody na praní či na toalety.

Společnost Plast Control (PLV.Bohemia s.r.o.) pro Vás vyrábí nádrže na dešťovou vodu / retenční nádrže v té nejvyšší možné kvalitě vodotěsného materiálu, kterou podkládáme certifikáty.

Největší výhody nádrže na dešťovou vodu

  • vysoká životnost a velmi nízká cena pořízení
  • snadná manipulace a usazení
  • nádrž na dešťovou vodu je 100 % vodotěsná – osazení dvěma plášti, které jsou 100% vodotěsné
  • nádrž na dešťovou vodu je chemicky a mechanicky odolná

Další informace

Délka

2000 mm

Šířka

2000 mm

Výška

2000 mm

Váha

270 Kg

Mohlo by se Vám líbit…