Hranaté nádrže na dešťovou vodu k obetonování Vám zaručí zadržení a uchování dešťové vody k jejímu následnému využití. Nádrže k obetonování se požívají v případě vysokého zatížení. Nádrž k obetonování doporučujeme používat pod příjezdové cesty nebo parkoviště díky jejich konstrukci a celkovému obetonování. Nádrže jsou vyrobeny z velice kvalitních a nerecyklovaných materiálů, které zaručují 100% vodotěsnost nádrže.

Na dně výkopu stačí vybetonovat desku o tloušťce 10-15cm a nádrž na ni usadit. Následně se nádrž na vodu za současného plnění vodou postupně obetonuje. Doporučujeme betonovat na 2-3x dle velikosti nádrže. V případě zájmu Vám rádi k plastové nádrži dodáme i plastové “ztracené bednění” pro snadnou instalaci.

Hranaté nádrže na dešťovou vodu k obetonování jsou oblíbené hlavně díky jejich kvalitním konstrukcím a vhodnosti specifickému použití.

Pokud si nevíte rady s výběrem plastové nádrže, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám doporučíme vhodnou hranatou nádrž na dešťovou vodu. V nabídce máme i kruhové nádrže k obetonování

Filtrovat

Cena