Sleva

Tuto samonosnou nádrž na dešťovou vodu 6m3 je vhodné umístit do prostředí bez výskytu spodní vody či těžší jílovité půdy. Nádrž na dešťovou vodu by současně neměla být použita v prostorech s vyšším statickým zatížením (blízká veřejná komunikace, přejezd aut). Dešťovka je pochozí a její usazení probíhá na základové desce o tloušťce 10 – 20 cm, následně se retenční nádrž obsype zeminou za průběžného plnění vodou. Tato retenční nádrž na dešťovou vodu snese na horním víku 20 cm zeminy.

Číst více

17 300  16 690  bez DPH

Popis

Tato 100% vodotěsná nádrž na dešťovou vodu samonosná / retenční nádrž samonosná se nedoporučuje do míst s výskytem spodní vody nebo jílovité půdy (která je těžší). Nádrž na dešťovou vodu samonosná, jak značí název, není třeba dále obetonovávat. Nádrž na dešťovou vodu je pochozí, její použití se nedoporučuje při případném větším statickém zatížení (přejezd aut,…).

Funkce nádrže na dešťovou vodu je tedy zachycení dešťové vody a její následné využití např. k zálevu vegetace, použití vody na praní či na toalety. Společnost Plast Control (PLV.Bohemia s.r.o.) pro Vás vyrábí nádrže na dešťovou vodu / retenční nádrže v té nejvyšší možné kvalitě vodotěsného materiálu, kterou podkládáme certifikáty.

Největší výhody nádrže na dešťovou vodu

  • vysoká životnost a velmi nízká cena pořízení
  • snadná manipulace a usazení
  • nádrž na dešťovou vodu je 100 % vodotěsná
  • nádrž na dešťovou vodu je chemicky a mechanicky odolná

Další informace

Průměr

2250 mm

Výška pláště

Váha

141 Kg

Mohlo by se Vám líbit…