Samonosný kruhový septik 10m3 doporučujeme do prostředí bez přítomnosti těžké jílovité půdy a spodní vody. Jedná se o plastový septik, který není vhodný do míst s vyšším statickým vytížením blízkou veřejnou komunikací či přejezdem aut apod. Tento pochozí kruhový samonosný septik je usazován na základovou desku o tloušťce 10 – 20 cm a následně obsypáván zeminou za současného plnění samonosného septiku vodou. Septik unese 20 cm zeminy na horním víku.

Číst více

31 990  bez DPH

Popis

Výhodou kruhového samonosného septiku (dvou či tříkomorový) je jednoduchá manipulace usazení. Obsluha septiků tříkomorových je snadná na obsluhu a provoz septiku je dále bezúdržbový. Usazení samonosného (septik nepotřebující obetonovat apod.) septiku se doporučuje v místech bez spodní vody nebo většího množství jílovité půdy. Dále není doporučeno usazovat kruhový septik, kde by mohla působit statická zátěž (přejezdy aut apod.). Montáž septiku probíhá jednoduše: septik položíme na základovou desku a poté obsypeme zeminou či štěrkem.

Objednávkou našeho samonosného plastového septiku obdržíte kromě kvalitního 100% českého produktu také:

 • potřebné dokumenty pro použití
 • manipulační návod pro usazení a napojení
 • protokol o nepropustnosti
 • záruční list
 • bezplatná konzultace a rady jsou pro nás samozřejmostí

Výhody samonosného kruhového septiku

 1. skvělý poměr ceny a užitku
 2. garance absolutní vodotěsnosti
 3. dlouhá životnost produktu
 4. bezúdržbový provoz septiku
 5. odolnost proti vnějším vlivům
 6. rychlé a snadné uvedení do provozu
 7. 2 či 3 komorový systém

Použití samonosného kruhového septiku

Použití septiku kruhového samonosného se doporučuje v ideálních půdních podmínkách. Ideální v tomto případě znamená, že nehrozí v místech usazení samonosného septiku výskyt spodní vody či jílovité půdy.

Další informace

Váha

236 Kg

Velikost

Střední

Průměr

2550 mm

Výška pláště

Mohlo by se Vám líbit…