Jedná se o plastový samonosný septik 4m3, který je vhodný do prostředí bez výskytu spodní vody či těžší jílovité půdy. Tento plastový kruhový septik samonosný by zároveň neměl být použit v místech s vyšším statickým zatížením (blízká veřejná komunikace, přejezd aut). Kruhový samonosný septik je pochozí a usazení spočívá na základovou desku o tloušťce 10 – 20 cm. Následně se samonosný septik obsypává zeminou za současného plnění vody. Plastový samonosný septik unese 20 cm zeminy na horním víku.

Číst více

19 900  bez DPH

Popis

Výhodou kruhového samonosného septiku (dvou či tříkomorový) je jednoduchá manipulace usazení. Obsluha septiků tříkomorových je snadná na obsluhu a provoz septiku je dále bezúdržbový. Usazení samonosného (septik nepotřebující obetonovat apod.) septiku se doporučuje v místech bez spodní vody nebo většího množství jílovité půdy. Dále není doporučeno usazovat kruhový septik, kde by mohla působit statická zátěž (přejezdy aut apod.). Montáž septiku probíhá jednoduše: septik položíme na základovou desku a poté obsypeme zeminou či štěrkem.

Objednávkou našeho samonosného plastového septiku obdržíte kromě kvalitního 100% českého produktu také:

 • potřebné dokumenty pro použití
 • manipulační návod pro usazení a napojení
 • protokol o nepropustnosti
 • záruční list
 • bezplatná konzultace a rady jsou pro nás samozřejmostí

Výhody samonosného kruhového septiku

 1. skvělý poměr ceny a užitku
 2. garance absolutní vodotěsnosti
 3. dlouhá životnost produktu
 4. bezúdržbový provoz septiku
 5. odolnost proti vnějším vlivům
 6. rychlé a snadné uvedení do provozu
 7. 2 či 3 komorový systém

Použití samonosného kruhového septiku

Použití septiku kruhového samonosného se doporučuje v ideálních půdních podmínkách. Ideální v tomto případě znamená, že nehrozí v místech usazení samonosného septiku výskyt spodní vody či jílovité půdy.

Další informace

Váha

128 Kg

Velikost

Malá

Průměr

1850 mm

Výška pláště

Mohlo by se Vám líbit…