Hranatá šachta na vrtanou studnu je plastová vodotěsná nádrž vyrobena z PP desek. Hlavní účel hranaté šachty na vrtanou studnu je napojení čerpadla, systému pro závlahu vody a různá další zařízení. Hranatá šachta na vrtanou studnu je tedy vodotěsný prostor sloužící k instalaci výše uvedených zařízení. Tento typ hranaté dvouplášťové šachty na vrtanou studnu se ukládá do “živého” betonu tak, aby po jeho vytvrdnutí byla nádrž pevně ukotvená k základové desce.

Délka  1400mm vnější rozměr (1200mm vnitřní rozměr)
Šířka  1100mm vnější rozměr (900mm vnitřní rozměr)
Výška  1700mm vnější rozměr (1500mm + 200mm revizní šachta)
Váha 61 Kg

19 990  bez DPH

Popis

Největší výhodou šachty na vrtanou studnu z PP desek je její nízká ceny oproti šachtě betonové. Další výhodou plastové šachty na vrtanou studnu je její snadné usazení a instalace, je mnohem lehčí než–li šachta betonová.

Hranaté šachty na vrtané studny jsou od nás nabízeny s prostupy. Prostup na vrt a prostup na vývod ze šachty. Prostupy jsou vodotěsné a Vy si můžete sami určit v jakých místech chcete prostupy nachystat.

Šachta na vrtanou studnu je nádrž z plastu a 100% vodotěsná. Šachta na vrtanou studnu se používá jako vodotěsný prostor nezbytný k instalaci vrtu studny, k další kontrole – tedy k napojení čerpadla, vodoměru, hadic (resp. závlahových systémů) a dalších možných zařízení.

Na spodku šachty na vrtané studny je “náhubek” jako přípojka k vrtu.

  1. dlouhá garance životnosti
  2. šachta je 100% vodotěsná
  3. snadná manipulace a obslužnost
  4. velmi nízká cena oproti šachtě betonové
  5. plastová šachta na vrtanou studnu je mnohonásobně lehčí než-li šachta betonová

Použití hranaté šachty na vrtané studny

Šachta na vrtanou studnu je plastová vodotěsná nádrž. Šachta na vrtanou studnu je vyrobena z PP desek. Hlavní účel šachet je k napojení čerpadla, systému pro závlahu vody a různá další zařízení.
Šachta na vrtanou studnu je tedy vodotěsný prostor sloužící k instalaci výše uvedených zařízení.

Největší výhodou šachty na vrtanou studnu z PP desek je její nízká ceny oproti šachtě betonové. Další výhodou plastové šachty na vrtanou studnu je její snadné usazení a instalace, je mnohem lehčí než–li šachta betonová.

Hranaté šachty na vrtané studny jsou od nás nabízeny s prostupy. Prostup na vrt a prostup na vývod ze šachty. Prostupy jsou vodotěsné a Vy si můžete sami určit v jakých místech chcete prostupy nachystat.

Stáhnout montážní návod v PDF