Kruhová samonosná nádrž na dešťovou vodu 7m3 je vhodná do prostoru, kde není výskyt spodní vody či těžší jílovité půdy. Současně doporučujeme tuto samonosnou nádrž na dešťovou vodu neusazovat v místech s vyšším statickým zatížením jako jsou blízké veřejné komunikace nebo přejezdy aut. Usazení retenční nádrže na dešťovou vodu probíhá na základové desce o tloušťce 10 – 20 cm. Dále se retenční nádrž obsypává zeminou za průběžného plnění vodou. Dešťovka unese 20 cm zeminy na horním víku a je pochozí.

Číst více

18 490  bez DPH

Popis

Tato 100% vodotěsná nádrž na dešťovou vodu samonosná / retenční nádrž samonosná se nedoporučuje do míst s výskytem spodní vody nebo jílovité půdy (která je těžší). Nádrž na dešťovou vodu samonosná, jak značí název, není třeba dále obetonovávat. Nádrž na dešťovou vodu je pochozí, její použití se nedoporučuje při případném větším statickém zatížení (přejezd aut,…).

Funkce nádrže na dešťovou vodu je tedy zachycení dešťové vody a její následné využití např. k zálevu vegetace, použití vody na praní či na toalety. Společnost Plast Control (PLV.Bohemia s.r.o.) pro Vás vyrábí nádrže na dešťovou vodu / retenční nádrže v té nejvyšší možné kvalitě vodotěsného materiálu, kterou podkládáme certifikáty.

Největší výhody nádrže na dešťovou vodu

  • vysoká životnost a velmi nízká cena pořízení
  • snadná manipulace a usazení
  • nádrž na dešťovou vodu je 100 % vodotěsná
  • nádrž na dešťovou vodu je chemicky a mechanicky odolná

Další informace

Průměr

2450 mm

Výška pláště

Váha

156 Kg

Mohlo by se Vám líbit…